Farebný Obraz LCD Štít pre Pc Nokia 6100 Doske Displeja

Farebný Obraz LCD Štít pre Pc Nokia 6100 Doske Displeja

Farebný Obraz LCD Štít pre Pc Nokia 6100 Doske Displeja

  • Kategória: obchod
  • Kód Výrobku : b167
  • Dostupnosť : Skladom
  • €12.79

    €13.46

Farebný Obraz LCD Štít pre Pc Nokia 6100 Doske Displeja Funkcie:

Je to štít, doska s nokia 6100 LCD.

Tento 128x128 mini farebný LCD je perfektný pre prenosné aplikácie.

Je navrhnutý tak, aby repalce zlomené obrazovke mobilného telefónu.

Takže konektor nie je určený pre viaceré prílohy/nadhľadom. Prosím, byť jemné a manipulovať opatrne.

Tento lacný LCD prichádza s výkonným biele LED podsvietenie displeja, a relatívne jednoduché sériové rozhranie.

Je to 9-bitové rozhranie, takže pozor. Ale sme boli schopní získať LCD hore a beží na LPC2138 s pár hodín v hodnote práce.

Rozmery Rámu:1.35x1.58"

Aktívny Displej Rozmery:1.2"x1.2" Špecifikácie LCD Logika - 3,3 V 2-3mA Podsvietenie LED - 7V 40-50mA (veľmi svetlé) Úplné 4,096 Farebná obrazovka Používa Philips PCF8833 Radič Dokumenty: Najnovšie LPC2148example kód z SFE, pracuje s oboma radiče Najnovšie ATmega8 examplecode z SFE, pracuje s Epson controller Interface návod Epson ControllerDatasheet SFE Eagle Libraryhas tejto časti! Theholy grálu fórum postingfor tejto Nokia typ LCD Príklad Pixel Ovládanie LCD Príklad Paralaxy Pečiatka BS2 Napríklad Kód ATMega32 Napríklad Kód SAM7-P64 ARM Kód Príklad 3D Grafika projecton PIC Príklad ATMega644/128/32/16 Napríklad kód Gumstix Rozhranie Príklad PIC 16F87x codefor CCS Kompilátor Príklad PIC 18F4550 USB Príklad 4096 Farieb Ovládanie Príklad Linux Ovládača Príklad Image Converter, Bitovú mapu Converter mbed Príklad Pn Out (použiť číslovanie viditeľné na displeji konektor): VCC-Digitálny (3,3 V) RESET SDATA SCK CS VCC-Zobrazenie (3,3 V) N/C GND LED GND LED V+ (6-7V)

Dodacie Množstvo : 1 ks Platobnej Politiku: Sme LEN prijaté platby. Budeme loď na uvedené adresy na vás Platby oznámenie, Prosím potvrďte svoj doručovaciu adresu v Účte.

Ak nemáte účet, zaregistrujte sa a získajte viac informácií o adrese: .com. Platba musí byť splnená najneskôr do 7 dní od dražby je koniec. poštovné a čas: Všeobecne dodacia lehota je 10 až 20 pracovných dní, USA, Veľká Británia, Austrália a 15-30 dní vo väčšine iných krajín . Tovar bude expedovaný do 1 pracovného dňa na platby prijaté. Čas dodania závisí od destinácie a iných faktorov, to môže trvať až do 30 pracovných dní. Dovozné clá , dane a poplatky nie sú zahrnuté v položke cenu alebo poplatky za dopravu. Tieto poplatky sú kupujúceho zodpovednosti. Reklamačný poriadok: Všetky kúpne poďte s nami 14-dňová záruka. Vrátenie tovaru nesmie byť použitý, alebo máte nejaké znamenie, zneužitia alebo úmyselné poškodenie. Kupujúci je zodpovedný za všetky náklady spojené s prepravou. Vyhradzujeme právo na vrátenie S&H, keď sa položka bola zaúčtovaná. Kontaktujte nás: Ak máte akékoľvek otázky,Prosím kontaktujte nás cez správu alebo náš zákaznícky servis e-mail. upozorňujeme, že e-maily budú odpovedal náš služby zákazníkom dôstojníkov Mon. - Pia. 11:00 - 20:00 a v sobotu 11:00 - 15:00(Okrem Víkendov a Sviatkov) Môžete očakávať, že dostane odpoveď na svoj dotaz do 24 hodín. (S výnimkou Víkendov a Sviatkov) spätná Väzba: Milí kupujúci, vážime si vášho podnikania, ak ste spokojní s našimi službami, prosím, zanechajte nám pozitívnu spätnú väzbu . Keď ste ohodnotili dodacia lehota časť vezmite prosím na medzinárodnej tranzitnej do úvahy.

Vaše uznanie bude nás viac veria na rozvoj podnikania a vás slúžiť lepšie.

Naším cieľom je, aby sa ubezpečil, že ste radi, kupujúci a príjemné nakupovanie s nami.

Pošlite nám e-mail pred odchodom akékoľvek 1 alebo 2, rating, negatívne spätné väzby alebo otvoriť akýkoľvek spor.

Chápeme obavy a frustrácie môžete mať, a budeme robiť naše úsilie na vyriešenie problémov.

Prosím, dajte nám príležitosť vyriešiť akýkoľvek problém. ďakujeme !

Na Oct-06-15 v 23:48:04 PDT, predávajúci je pridané nasledovné informácie:

Štítky: arduino dizajn, arduino led, arduino shield, arduino wifi, arduino uno r3, arduino mini, arduino nastaviť, arduino nano, arduino mega, arduino auta.


  • Názov Značky: FLAMESER
  • Maximálny Výkon Na Kanál: 10W

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good