THGS TMC-6000 110-240V vodiacej Koľajnice Thermoregulator Digitálny Regulátor Teploty Termostat Chladenie Vykurovanie Teplota

THGS TMC-6000 110-240V vodiacej Koľajnice Thermoregulator Digitálny Regulátor Teploty Termostat Chladenie Vykurovanie Teplota

THGS TMC-6000 110-240V vodiacej Koľajnice Thermoregulator Digitálny Regulátor Teploty Termostat Chladenie Vykurovanie Teplota

  • €12.71

    €16.08

Jeden spôsob, ako regulátor teploty je možné nastaviť ako "chladiacich" alebo "vykurovanie", pomocou 10K všeobecné NTC thermistor na kontrolu teploty, ovládanie one-way relé (NO, NC) výstup. Teplotný rozsah kontrolovaných je -45 Celzia ~110 Celzia. To je široko používaný v rôznych chladiacich a vykurovacích situáciách.

Podľa chladiaci režim, výstup sa otvorí, keď teplota je nad (regulácia teploty hodnotu + vrátiť rozdiel) a zastaví, ak je teplota na kontrolu teploty hodnotu.Podľa kúrenie režim, výstup sa otvorí, keď teplota je nižšia (regulácia teploty hodnota - vrátiť rozdiel) a zastaví, ak je teplota na kontrolu teploty hodnotu.

Nastaviteľné ovládanie teploty hodnotu a vrátiť rozdiel hodnoty s korekciou funkciu pre namerané teplotné odchýlky.Prijať DIN vodiacej koľajnice typu inštalácia, jednoduchá a rýchla inštalácia.Prijať koncepcia izoláciu napájanie, na zabezpečenie radiča pracovať neustále, spoľahlivo a nebliká, keď je napájanie zmeny medzi 100V~250V ADC.

Jeden spôsob, ako 10K NTC snímač teploty vstup a jeden-cesta Č & NC výstup.Presun medzi chladiace a vykurovacie režimy s zobrazovanie teploty.Oneskorenie ochrana kompresora a power-down memory protection funkcia.Teplota snímanie linka by mohla byť spojená so všeobecnými drôt na 100 metrov.Nastavte parameter na zachovanie dlhodobej pamäte power-down.

POZNÁMKA: maximálny zaťažovací prúd z tohto produktu je, 10A, uistite sa prosím, príspevku (okolo 6A) pri dlhodobom používaní zvýšiť pomocou čase. Parametre a nastaviť v návode na použitie, sú tie, keď záťaž pripojí na koniec. Ak pripojenie na NC koniec je potrebné, prosím nastavená zodpovedajúcim spôsobom.

Farba: Ako je znázornené

Materiál: Metal + PC

Sonda Model: Kvapka Vody Sonda

Režim inštalácie: Norma DIN lištu inštalácie alebo pevné inštalácie

Displej: 22 * 11 mm 3 Číslice LED Displej

Napájanie: ADC 110-240V

Výkon: 2W

Tlačidlá: Stláčaním-typ Membránovej Klávesnice

Vstupné: jednosmerné (10K)NTC thermistor snímač teploty výstupu, merací rozsah -50 Celzia ~120 Celzia

Výstup:

1. Jeden spôsob, ako relé NO Touch-miesto je pre chladiace výstup a NC Dotyk mieste, je pre vykurovanie výstup.

2. Súčasná kapacita výstupu, Dotknite mieste je 5A reštriktívnych zaťaženie a 1A induktívne zaťaženie. Môže ovládať 1000W elektrické vykurovanie ani elektrický motor alebo vodné čerpadlo 200W. AC stykač je potrebné zväčšiť kapacitu pre väčšiu záťaž.

Pracovná Teplota: -10 C~50 Celzia

Merací Rozsah: -50 Celzia~120 Celzia

Nastavenie Rozsah: Minimum: -45 Celzia~kontrolovanou teplotou, Maximálny limit: kontrolovaná teplota~110 Celzia

Ovládanie Rozsah: -45~110 Celzia

Regulácia Teploty Vrátiť Rozdiel: 1~30 Celzia

Času oneskorenia: 0~300

Odchýlka Oprava: -25~25Celsius

Položka Veľkosť: 93 * 55 * 44 mm / 3.66 * 2.17 * 1.73 palec

Položka Hmotnosť: 84g / 2.96 oz

Zoznam Balíkov:

1 * Regulátor Teploty

1 * NTC(10K) Teplota Snímanie Line

1 * Užívateľská Príručka

Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec. Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

Štítky: starpon teplotný spínač, lineare vodiacej koľajnice, ovládanie teploty, termostat, kotol ovládanie, miestny termostat, termostat kotla, kolo temp radič, emerson, digitálne teploty priemyselné.


  • Názov Značky: retemporel
  • Typ Displeja: Digitálne
  • Číslo Modelu: THGS
Rpeters1986 2020-11-08

It came pretty quickly. Corresponds to the description.

Valeriy Timoshenko 2020-11-02

Very quickly delivered. Ordered 24.10.. came 02.11. I haven't checked yet.

Wirda Credenza Rainbow 2020-08-23

As I didn't check the dimensions the unit is not usable for me. The display does not protrude to the front of a standard electrical switchboard when mounted correctly on the DIN rail. so you can't actually read the display or set the unit up without removing the switchboard cover. The unit also occupies 3 units of space on the rail, so it is vary wide. The temperature being displayed jumps all around the place, as much as 1 degree with the probe supplied. This makes the unit functionally impracticle as a centrally located temperature controller. I guess this is one of those situations where you get what you pay for.

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good