Doprava zadarmo, 5

Doprava zadarmo, 5" - palcové LB050S01-RD02 Ebook, E-ink displej lcd LB050S01 pre sony prs-350 Reader LCD displej

Doprava zadarmo, 5" - palcové LB050S01-RD02 Ebook, E-ink displej lcd LB050S01 pre sony prs-350 Reader LCD displej

  • Kategória: Tablet Časti
  • Kód Výrobku : b18655
  • Dostupnosť : Skladom
  • €18.71


Popis:

* Kompatibilné s: LB050S01-RD02

* Veľkosť: 5.0 inch

* Položka Stav: Úplne Nové

* 100% Testované pred odoslaním

Existuje mnoho rôznych odolnosť štítkov. Ak potrebujete rovnaký odpor hodnotu, prosím, kontaktujte nás.Ak nemáte na vedomie, alebo kontaktujte , zašleme ich náhodne, pretože všetci pracujú rovnako, bez rozdielu,vďaka !

Upozornenie:

*Inštalačná príručka nie je v cene, nie Sme zodpovední za akékoľvek poškodenia spôsobené inštaláciou tohto príslušenstva, prosím, uistite sa, že ste vedieť, ako ho nainštalovať pred ponuky,Ďakujem vám za pochopenie!

*Len sme nemôže zaručiť, ten, ktorý ste dostali, ktoré budú kompatibilné s tabletom,

*Prosím nekupujte ak ste neakceptovali A+ trieda kompatibilné obrazovke digitalizátorom. s rôznymi flex kábel čísla ako náš názov/popis/foto štátov je z ponuky na trhu, ďakujem!

1. Každá obrazovka je testované pred poštovné a 100% pracujúcich;Oprava/Výmena staré, nefunkčné, popraskané,poškodené, chybné obrazovky.

2. Po prevzatí tovaru, nie slzný film, nie stick lepidlo na zadnej strane, test stroj najprv odstráňte staré obrazovky, vložte nový obrazovky a skontrolujte, či citlivosť je normálne. Uistite sa, že ste vyskúšať stroj prvý. Uistite sa, že kvalita je ok. Nainštalujte znova.je ľahko napáliť doske a displeja, nie sme zodpovední.

3.pred test pripojenia napájania musí byť odpojený ,Inak to bude horieť doska a obrazovky ľahko.Ak to nefunguje, nebudeme zodpovední.

Detail produktu:

Tipy:

* Dotykový Panel Digitalizátorom.: Ak hornej dotykový panel alebo skla top je prasknuté alebo rozbité, ale obrázku pod ním je v poriadku,potom stačí len Dotykový Panel.Ako je zobrazené na obrázku nižšie

* LCD Displej Len: Ak obrázok pod sklo rozbité a dotyk pancel NIE je potom stačí LCD displej. Ako je zobrazené na obrázku nižšie

* Kompletný Obrazovka s Dotykovým Panelom a LCD: Ak hornej dotykový panel je rozbité a lcd obraz je buď čierne kvapaliny alebo popraskané potrebujete kompletný obrazovke.

Štítky: káblové rádio sony, e ink, kobo glo prípade koženým poťahom, displej sony prs 350, sivý atrament, ebook sony, e knihy obrazovke, sony t1, pocketbook 625 obrazovke, ebook kobo.


  • Typ Produktu: LCD Tablet
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Certifikácia: ŽIADNE

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good