Personalizované Ženícha Darčeka Darček pre Ženícha Groomsman Darčeky Luxusné Svadobné darčekové krabice námornícka modrá Ďakujeme, že ste Najlepší Mangift box

Personalizované Ženícha Darčeka Darček pre Ženícha Groomsman Darčeky Luxusné Svadobné darčekové krabice námornícka modrá Ďakujeme, že ste Najlepší Mangift box

Personalizované Ženícha Darčeka Darček pre Ženícha Groomsman Darčeky Luxusné Svadobné darčekové krabice námornícka modrá Ďakujeme, že ste Najlepší Mangift box

  • Kategória: obchod
  • Kód Výrobku : b191
  • Dostupnosť : Skladom
  • €16.16

    €18.37

Tieto luxusné boxy sú vyrobené z luxusné tuhá doska so skrytým magnetickým uzáverom v snap zavrel veko a skončil s príslušnými gosgrain páse s nástrojmi väzby. Boxy sú k dispozícii v tmavo modrej, bielej, blush pink alebo ružové zlato a fólie sú vytlačené s výberom zlata, striebra alebo ružové zlato písmom.

*TENTO VÝPIS JE PRE PRÁZDNY PERSONALIZOVANÉ POĽA IBA, REKVIZITY NIE JE ZAHRNUTÉ*

Tento výpis je niekoľko rôznych možností: 2 rôzne veľkosti boxov, 4 rôzne farby boxov a 4 rôzne farby fólie text farieb, ktoré sú vybrané z prvej drop-down menu. V prvej rozbaľovacej ponuke je pre Veľkosť Boxu - Box Farba - Fólie, Farba Textu, takže ak vyberiete M - Biela - Zlato, je to pre Stredne veľké Biele Okno so zlatou Fóliou Text vytlačiť.

**Farby sa môžu javiť rôzne v dôsledku monitors/obrazoviek.**

Rozmery:

Médium : 23x17x7cm

Veľké: 31x22x10cm

Tieto polia môžu byť tiež vytlačené s krátkym vlastná správa s maximálne 50 znakov (vrátane medzier a interpunkčných znamienok). Pre túto možnosť nechajte nám svoj vlastnú správu na vedomie predávajúcemu oddiel pri pokladni alebo správu na nás priamo po objednaní. Akýkoľvek jazyk akceptovaný.

Dostať vaše Osobné Políčka V 3 jednoduchých Krokoch -

1. Vyberte Veľkosť, Farba Boxu a množstvo by ste chceli

2. Nechajte svoje vlastné správy o názov, text a farby textu v poznámke, aby predávajúci oddiel pri pokladni alebo Správu nám o tých, ktoré by ste chceli vytlačiť.

3. Dokončiť platbu a Budeme si to urobil a dodávané pre vás.

Matt laminované okno so skrytým magnetickým snap zavrel pred bezpečnostným krytom. Ružovej a Bielej Krabice prísť dodávané s zodpovedajúce stuhou a Black box nemá páse s nástrojmi.

Boxy sú dodávané ploché balenie uložiť na náklady na dopravu, a aby sa zabránilo poškodeniu pri preprave. Sú ľahko zmontovať v sekundách úplne tuhé a luxusné kvalitu box.

1. Odstrániť rohu papiere odhaliť lepkavý povrch

2. Vytiahnite strany nahor a štipku rohoch pevne spolu

3. Zatvorte okno pomocou skryté magnetické modul vypnúť uzávery

Návod na údržbu: chráňte pred priamym slnečným žiarením, pretože to môže spôsobiť farebné políčka, aby slabnúť.

Predávame tiež mnohé iné Osobné Darčeky a Svadobné Láskavosti. Pozrite sa na mnoho ďalších položiek v našom obchode.

Štítky: okuliare tím ženícha, svadobné party box, box klobúk, svadobné carboard darčekovej krabičke, tím ženícha strany, halloween svadba darčekovej krabičke, box pre klobúk kolo, svadobný dar, cake box, pás s nástrojmi tím ženícha, modrý tím ženícha.


  • Tvar: Obdĺžnik
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Materiál: kartón
Katja Gurina 2021-01-06

I love it! It looks like the picture as well. I cannot want to give to my husband on our wedding day.

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good