2020 Najvyššieho Ming Qian Biluochun Čaj SuZhou Bi Luo Chun Green Tea 250g Cínu

2020 Najvyššieho Ming Qian Biluochun Čaj SuZhou Bi Luo Chun Green Tea 250g Cínu

2020 Najvyššieho Ming Qian Biluochun Čaj SuZhou Bi Luo Chun Green Tea 250g Cínu

  • Kategória: obchod
  • Kód Výrobku : b193
  • Dostupnosť : Skladom
  • €25.17


Typ: Zelený Čaj

Balenie: Konzervované.

Pôvod: Čína

Čistá Hmotnosť: 250g / Cínu.

Popis:

Po stáročia tento veľmi známy aromatických svetlo zelený čaj bol známy pod menom 'Xia Sha Ren Xiang' (Ohromujúci Vôňa). Legenda vysvetľuje, prečo. Kedysi v dávnej minulosti, niektorí zberači z obzvlášť dobrú úrodu koše naplnené ich skôr, než oni boli pripravení ísť domov. Chcú vykonávať viac listov, sú plnené prebytok vo vnútri ich tuniku. Podľa inej verzie boli kradnúť čaj. Vyhrievané telesné teplo, listy sa začali uvoľňovať, bohatú arómu. "Bol som ohromený," mnoho zberači povedal, a názov uviazol. Niekedy koncom sedemnásteho alebo začiatkom osemnásteho storočia, pričom na kontrolu jeho ríši Cisár Kang Xi navštívil Jazero Taihu oblasti v Zhejiang a jeho hostiteľa, guvernér provincie Jiangsu, predložil mu tento čaj. Zarážajúce Cisára ako čaj čistoty spýtal na meno. "Ohromujúci Vôňa" bola jeho hosť odpoveď. Cisár, s opovrhnutím, odpovedal, že takýto názov pre tento poklad bol vulgárny a urážku. Objednávanie nevyužité listy priniesol na jeho preskúmanie, Cisár vyhlásil, že viac montáž meno by bolo Zelená Slimák Jar, pretože valcované tvar vyzeral ako slimák shell. Pôvodný názov je najviac populárne, však.

Broskýň, marhúľ a sliviek sú vysadené medzi kríkov, kde sa čaj stromy rastú v okolí. Keď sa tieto ovocné stromy kvitnú, ponuky, vyvieračky a poháriky čaju absorbovať vône sa preniesla na tých, ktorí pijú ich infúzie. Meno je dnes známe po celom svete, a toto je jeden z Číny slávny vzácnych čajov. Jej domov je dva horách známy ako Dong-Shan - & Xi Shan (Východ a Západ) Dongting, ktoré preraziť až z Taihu, veľké jazero nie je ďaleko na západ, Shanghai, a kde záhrada mesta Suzhou sa nachádza. Jedna hora je ostrove v jazere a iné polostrove. Voda sa vyparuje z jazera udržuje ich presahujúca s mraky a hmly, tak mladé listy zostali vlhké. Predseda čas vybrať sypaný čaj je počas QingMing festivalu, keď púčiky sú jade-zelená tinged s bielou. Bi Luo Chun je zbierané počas jari do apríla, keď sa na jar začať prší. Len jeden list a bud sa vytiahol. Zber sa robí úplne po ruke a veľkú zručnosť je potrebné vrátiť, a oheň listy. Bi Luo Chun bol vybraný ako ponúka miestnej vlády cisára v Qing Dynastie.

List Pi lo Chun je malý a vychádza von v tvare špirály; variť je jasné a zlaté a prekročenia pochúťka.V pohári jeho šikovne ručne remeselne, plesni listy odvíjať produkujú jemné, aromatické, svetlo zlaté likér, ktorý sa otvára svieži, svieža horkosť a vyvinie sa do dobre-zaoblené sladkosť s pretrvávajúce, mäkký, mierne maslové, dokončiť. Jedinečný, vynikajúci čaj s veľa odhaliť a oceniť.

Preperation:

Odporúčame pokryté podrobený namáčaniu pohár. Predhrejte šálky s horúcou vodou a vyplňte s 1-2 čajové lyžičky listu. Kryt s pomerne chladné vody, 55-65C, 131-149F a obohaťte pre 2 alebo 3 minúty. Slúžiť, nalejte do džbánu, alebo priamo do vyhrievané poháre a užívať si. Bi Luo Chun môže byť reinfused niekoľkokrát postupne zvyšuje podrobený namáčaniu čas a teplota vody.

100% autentické, vynikajúcu kvalitu.

Poznámka: Všetky Bi Luo Chun, že nie je made in Dong Shan, Suzhou Mesto musí byť falošné.

Štítky: najvyšší snakeskin políčka logo, etnické tlač tričko, c02, luo sha, suprem mikina, ape bape, malcolm x, nickelback, bogo, najvyšší nálepky s logom.


  • Formulár: Cínu
  • Krajina/Región Výroby: Čína
  • Dátum Vypršania Platnosti: 18 mesiacov
  • Veľkosť: 250g/Tin

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good