10pcs/veľa MCP4725 I2C DAC Breakout modulu vývoj doska

10pcs/veľa MCP4725 I2C DAC Breakout modulu vývoj doska

10pcs/veľa MCP4725 I2C DAC Breakout modulu vývoj doska

  • €8.22


CJMCU-I2C DAC Breakout - MCP4725 vývoj modulu palube MCP4725 je 12-kanálový nárazníkový výstupného napätia DAC s non-do trvalej pamäte (EEPROM) z. Užívateľ môže nakonfigurovať registra bit (2) a DAC vstupných údajov (12) uložené v nonvolatile EEPROM (14-bit.) pamäte. Nastavenie konfiguračného registra bitov ý da prevodník môže byť nakonfigurovaný tak, ako normálnom režime alebo v režime úspory energie režim vypnutia. Prístroj používa dva-wire I2C-kompatibilné sériové rozhranie, a napätie rozsah 2.7 V až 5.5 V jednej dodávke. Description: Ak ste vždy chceli výstup analógového napätia z microcontroller, na MCP4725 je DAC, ktorý vám umožní robiť to CJMCU-MCP4725 je I2C kontrolované číslicovo-Analógový prevodník (DAC) A DAC umožňuje!. poslať analógový signál, ako sínusová vlna, z digitálneho zdroja, ako I2C rozhranie na microcontroller. Digitálne na analógové prevodníky sú skvelé pre zvuk generácie, hudobné nástroje a mnoho ďalších kreatívnych projektov! Táto verzia CJMCU-MCP4725 Breakout opravuje niekoľko problémov s doskou, vrátane IC stopu, I2C pinoutom, zmeny celkovej dosky rozmery, aby lepšie vyhovovali vášmu projekty, a niekoľko ďalších drobných vylepšení. Táto doska slúži na každý pin budete potrebovať na prístup a používanie MCP4725 vrátane GND a Signál Z pinov pre pripojenie k osciloskop alebo iným zariadením, ktoré potrebujete pripojiť k doske. Tiež na palube sú SCL, SDA, VCC, a ďalšie GND pre základné I2C pinoutom. Okrem toho, ak hľadáte mať viac ako jeden MCP4725 na autobus, pull-up odpory na tomto fóre môžu byť vypnuté skontrolovať Hookup Sprievodca v Dokumentoch nižšie v časti pokyny a tipy na tom pracovať. Funkcie: 12-bitové rozlíšenie I2C Rozhranie (Norma, Rýchly a vysokorýchlostné podporované) Malý balík 2.7 V až 5.5 V napájacom Internej EEPROM na uloženie nastavenia predávame tiež mnoho druhov elektronických produktov.napríklad kondenzátor.rezistor.LED Kryštál.IC zásuvky

a tak ďalej, väčšina z nich sme ešte neboli zverejnené.takže ak budete niečo potrebovať, môžete cotact mňa.vždy sme tu

1. VAŠA SPOKOJNOSŤ JE NAŠOU PRIORITOU.Pls kontaktujte nás na vyriešenie akýchkoľvek problémov pred odchodom negatívnu spätnú väzbu.

2. Ak máte akékoľvek otázky, pls kontaktujte nás na Trademanager.

a čo viac ,to má veľa výhod v porovnaní s inými

IC výrobkov, ako sú konkurencieschopné ceny, rýchle dodanie , prvej triedy po-predajný servis.Dúfam, že máte dobrý služobná cesta v našej predajni ,Ďakujem !

Štítky: black poleva, audio dac, ao4466l, ak4493, 18650 diy kit, Vysoká Presnosť Teplotný Senzor, analógový digitálny prevodník ic, ak4497, displej i2c, i2c.


  • Druh: Regulátor Napätia
  • stav: Nové
  • Číslo Modelu: mcp4725

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good