Cleqee P5005 2ks 10A Profesionálne Piercing Ihly Test Klipy Multimeter Testovanie Sonda Hák s 4 mm) Pätica

Cleqee P5005 2ks 10A Profesionálne Piercing Ihly Test Klipy Multimeter Testovanie Sonda Hák s 4 mm) Pätica

Cleqee P5005 2ks 10A Profesionálne Piercing Ihly Test Klipy Multimeter Testovanie Sonda Hák s 4 mm) Pätica

  • €6.37

    €6.71

Funkcie

·Izolované spomaľovač horenia PA shell,môže byť použitý na pripojenie slabé elektriny test vedie auta alebo multimeter nástroje ·Nerezová Punkcia sondy , môže ľahko preraziť drôt, ale nie poškodiť . Keď odstrániť defekt sondy ,test viesť môže byť použitý ako predtým. ·4 štandardné žena banán sídlo na konci,možno pripojiť väčšinu test viesť 、diagnostické prístroje, a automobilový testovanie. · * Vyrobené pf vysoko kvalitného materiálu, povrch, materiál: PA; ihly materiál: Technickú á z nehrdzavejúcej ocele,vysoká spoľahlivosť a dlhú životnosť. ·Vaša spokojnosť je našou prioritou. Ak existuje akékoľvek problémy s kvalitou našich produktov alebo nie ste spokojní so svojím nákupom v našom obchode, prosím, láskavo kontaktujte nás a my sme vždy pripravení pomôcť.

Parametre

·Materiál: Meď, PA, z Nehrdzavejúcej ocele ·Povrchová úprava: niklovanie ·Aktuálny Napätie: 1000V/10A ·režim Pripojenia: Adaptér ·Produkt farby: Červená, čierna ·Prepravné zoznam: Červená čierna každý 1

Návrat&Kontaktujte nás (1)akceptujeme vrátiť,kontaktujte nás Prosím na správu alebo e-mail skôr, než sa vrátiť,položky by sa mali vrátiť do 14 dní a návrat poštovné hradí kupujúci. (2)Ak sa váš balíček viac ako 40 dní neboli prijaté, prosím, kontaktujte nás čo najskôr.(Rusko a ostatné krajiny bude trvať oveľa dlhšie, ako iné krajiny, tak prosím buďte trpezliví,ak je viac ako 50 dní neboli doručené,kontaktujte nás prosím) (3)Budeme robiť všetko, aby sme zaručili položky " a kvality našich služieb. Vysoko oceňujeme vašu POZITÍVNU spätnú väzbu, tak nás, prosím, kontaktujte pred odchodom negatívna spätná väzba a všeobecné pripomienky,Ďakujeme vám za vašu podporu! Pekný deň!!

Štítky: sonda test, pre mastech, multimeter tenké test vedie, kábel banán, multimeter späť sondy, logické sondy tester, svorka prúd, diferenciálna osciloskop sondy, aneng an8002 multimeter, háčik test.


  • Typ Výstupu: Test Klip
  • Názov Značky: CLEQEE
  • DIY Dodávky: ELEKTRICKÉ
  • Číslo Modelu: p5005
  • farba: Červená čierna
Garfieldsobers512 2020-12-29

Excellent quality and speed. I'll keep buying

Olvitovch 2020-12-29

Great tool very satisfied

Mclovin01 2020-09-07

хорошо

Ziddhgml3c 2020-12-05

Very good

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good