GSM signálu gps skrytá kamera detektora mini kamery, špionážne kamery RF GPS GSM tracker spy wiretap vyhľadávanie

GSM signálu gps skrytá kamera detektora mini kamery, špionážne kamery RF GPS GSM tracker spy wiretap vyhľadávanie

GSM signálu gps skrytá kamera detektora mini kamery, špionážne kamery RF GPS GSM tracker spy wiretap vyhľadávanie

  • Kategória: obchod
  • Kód Výrobku : b19580
  • Dostupnosť : Skladom
  • €4.93


GSM signálu gps skrytá kamera detektora

mini kamery, špionážne kamery RF GPS GSM tracker

špionážne wiretap vyhľadávanie

Popis Produktu

Ako technologického pokroku, mikro kamery a miniatúrnych kamier sú menej a menej viditeľné, a odpočúvacie, plížiť sa zábery, a sledovania sú stále viac a viac na dennom poriadku, a vaše súkromie bezpečným. Tento SQ101 je prenosný self-defense zariadenie, ktoré je anti-sneak výstrel, anti-theft a self-defense alarm. S tým, nebudete musieť starať o ochrane osobných údajov a bezpečnosti.

Vlastnosti Produktu:

Malý a prenosný, ľahko ovládateľný a vykonávať.

Vstavaný vysoká citlivosť inteligentné čipu, infračerveného skenovania lampa je v kombinácii s nano-striebra, filter, zrkadlo, umožňuje úprimných fotoaparát, aby sa nemajú kam schovať.

Káblové aj bezdrôtové kamery sa dá zistiť, s detekčná vzdialenosť 5 metrov.

Veľké okno all-around č mŕtvy uhol nájsť reflexné červené škvrny, bez ohľadu na to, či je objektív funguje, alebo nie.

Vhodné pre hotely, toalety, auto, zábavných podnikov, konferenčné priestory, šatne, obchodné rokovania, atď.

Veľká-kapacita lítium batéria vydrží až 10 hodín nepretržitej práce, nemusíte sa starať o moci.

Široko používaný, vibrácie snímanie, proti krádeži alarm.

Špecifikácie:

Materiál: ABS

Farba: čierna

Pracovný prúd: 30mAh

Batéria: 1 * lítiové batérie, 250mAh (súčasťou balenia)

Čas nabíjania: 1-2h

Nepretržitý pracovný čas: 9-10h

Detekčná vzdialenosť: 5 m

Položka veľkosť: 90 * 45 * 14 mm / 3.5 * 1.8 * 0.6 v

Položka hmotnosť: 30g / 1.1 uncu

Veľkosť balenia: 115 * 68 * 38 mm / 4.5 * 2.7 * 1.5 v

Hmotnosť balenia: 40 g / 1.4 uncu

Ako používať:

Dierková kamera, režim vyhľadávania: v power-on štát, krátke stlačte tlačidlo blikať tlačidlo, infračervené svetlo bliká rýchlo, v tomto čase, oko sleduje cez špeciálny filter okno, skenovanie rozmedzí, ktoré je potrebné skontrolovať. Ak zistíte, červené reflexné mieste, môžete stlačením blikať tlačidlo, ak chcete prepnúť blikať frekvencia infračervené svetlo na určenie podozrivé položky. Stlačte opäť, infračervené svetlo zhasne.

Zariadenie poplachový režim: v power-on štátu, stlačte a podržte Budenie tlačidlo na 3 sekundy, právo indikátor bliká a po 5 sekundách kontrolka je vždy zapnutá a upozornenia pohotovostnom stave je úspešne vstúpil. Ak sa zariadenie riadi vibrácií, dotýka, a zmena pozícií, alarm sa spustí (alarm riadku sa zobrazí vo forme kombinácia zvuku a svetla). Zvuk budíka sa automaticky zastaví po uplynutí 20 sekúnd a potom zadajte požadovaný pohotovostnom režime opäť po zastavenie. Je potrebné, aby sa priamo obrátiť na tlačidlo ON/OFF na vypnutie ak chcete ukončiť režim budík.

Produkt Displej

Čo je v balení ????

1 * Kamera Detektora

1 * USB Kábel

1 * Užívateľská Príručka

Milí kupujúci, vážime si vášho podnikania, ak ste spokojní s našimi službami, prosím, zanechajte nám pozitívnu spätnú väzbu a miera podrobnosti transakcie. Vaše uznanie bude nás viac veria na rozvoj podnikania a vás slúžiť lepšie.

Pošlite nám e-mail alebo nechajte masáže pred odchodom negatívnej spätnej väzby, alebo otvoriť akýkoľvek spor. Chápeme obavy a frustrácie môžete mať, a budeme robiť naše úsilie na vyriešenie problémov. Prosím, dajte nám príležitosť vyriešiť akýkoľvek problém.

Vďaka za vaše láskavé pochopenie!!!

Milí kupujúci, vážime si vášho podnikania, ak ste spokojní s našimi službami, prosím, zanechajte nám pozitívnu spätnú väzbu a miera podrobnosti transakcie. Vaše uznanie bude nás viac veria na rozvoj podnikania a vás slúžiť lepšie.

Pošlite nám e-mail alebo nechajte správy pred odchodom negatívnej spätnej väzby, alebo otvoriť akýkoľvek spor. Chápeme obavy a frustrácie môžete mať, a budeme robiť naše úsilie na vyriešenie problémov. Prosím, dajte nám príležitosť vyriešiť akýkoľvek problém.

Vďaka za vaše láskavé pochopenie!!!

Podmienky Služby

Zásielky :

Keď si objednáte, prosím, zvoľte spôsob dopravy a zaplatiť za objednávku vrátane dopravy za poplatok. Budeme posielať položky do 5 dní akonáhle sa vaša platba je dokončená. Nemôžeme zaručiť, dodacia lehota na všetkých internetional zásielky v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v induvidual krajín, ktoré môžu ovplyvniť to, ako quicly váš produkt je kontrolované . Vezmite prosím na vedomie, že kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky, maklérske poplatky, clo a dane pre dovoz do vašej krajine. Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromažďované v čase prevzatia tovaru. Nebudeme vrátenie poplatky za dopravu pre odmietol zásielky . Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane, a kupujúci sú zodpovední za ciel .

Vracia:

Snažíme sa čo najlepšie slúžiť našim zákazníkom najlepšie, že wer môže. Vrátime vám ak vrátite položky, do 15 dní od prijatia položky z akéhokoľvek dôvodu. Avšak, je kupujúci sa mali uistiť, že položky sa vrátil sú v pôvodnom confitions. Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti, bude kupujúci zodpovedá za poškodenie, alebo stratu, a neposkytneme kupujúci v plnej výške. Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť s logistickej firmy na vymáhanie nákladov na poškodenie alebo stratu. Kupujúci bude resonsible za prepravné poplatky, ak sa chcete vrátiť položky.

Štítky: bluetooth jammer, celulárnej jammer, gps jammer okien, rádiový signál jammers, blokovanie automaticky otváraných okien signál, tracker, blokovanie automaticky otváraných okien jammer signál, 12v alarm buzzer, jammer signál, jammer signál okien wiretap.


  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Číslo Modelu: gps jammer
  • Názov Značky: babykam

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good