Pre KTAG a KESS V2 ECM TITÁN 1.61 S 18259+ Ovládač ECM 26000+ Softvér

Pre KTAG a KESS V2 ECM TITÁN 1.61 S 18259+ Ovládač ECM 26000+ Softvér

Pre KTAG a KESS V2 ECM TITÁN 1.61 S 18259+ Ovládač ECM 26000+ Softvér

 • Kategória: obchod
 • Kód Výrobku : b255
 • Dostupnosť : Skladom
 • €4.39

  €4.62

Súvisiace Výrobky: Prosím, láskavo uvedomte si, že: Tento softvér nemôže pracovať na Win8 a Win10. Keď nainštalujete ho zatvorte, prosím, antivitrus softvér, alebo budete poškodenie softvéru.

PLNÝ ECM TITÁN mit 26.106 OVLÁDAČ Funkcie:

1. ECM Titán 26.000 + OVLÁDAČ Podporované

2. Verzia: V6.1

3. Jazyky: Nemčina, Angličtina, Portugalský, Francúzsky, Španielsky,Taliansky

Top 3 Dôvody Získať ECM TITÁN 1.61 S 18259+ OVLÁDAČ:

1. Je štruktúrovaný ako 1.61, a tam boli pridané nové Ovládač

2. Pomocou tohto softvéru môžete remap vaše auto počítač vstrekovania (ECU) pre vyšší výkon motora. Napríklad, ak Peugeot 307 je 90cv,

3. S týmto softvérom a tiež pomocou kábla (KWP alebo Galleto) pre čítanie výpisu ECU kalkulačka môžete pridať viac energie na toto vozidlo

napríklad bude 110Cv,toto sa nazýva chiptuning.Obsahuje softvér with11500 ovládače pre niekoľko modelov ECU.

ECM TITÁN 1.61 S 18259+ OVLÁDAČ Popis:

ECM TITÁN umožňuje presne a ľahko, autonómne a úplne bezpečné interpretovať súbory, ktoré sú obsiahnuté vo vnútri motora, regulátora. Pomocou Ovládača, ktorý true "obsah" nepredstavujú pre čítanie súbory obsiahnuté v riadiacich jednotiek, môžete ľahko nájsť údaje uložené v súbore máp a hlavné rev obmedzovač na zvýšenie výkonu motora, alebo jednoducho spotrebiteľa optimalizovať.

Vodič

Zostávajúce zložky tohto produktu sú ovládače najnovšej Generácie. Ponúkajú dobre štruktúrované a funkčné výkonné rozhranie na vytváranie a riadenie projektov v oblasti obrábania v ECM Titán súbory. Po súboru obsiahnutého v pamäti riadiacej jednotky bol čítať, stačí načítať. Potom softvér, spustí vyhľadávanie na kontrolu prítomnosti kompatibilné ovládače ako v našich osobných, ako aj v on-line databáze. Vďaka štúdie našich vývojárov, umožňuje softvér o pôsobiť priamo na hlavné oblasti: riadenie vzduch-palivo pomer motora, krútiaci moment, systém vstrekovania, Železničnej, Turbo a mnoho ďalších možností sú k dispozícii.

Zobrazenie Tabuľky

Na tabuľkové znázornenie údajov, ktoré sú obsiahnuté v prečítané dáta z radič súbor je najjednoduchší, najrýchlejší a najviac zrozumiteľným spôsobom interpretovať hodnoty zvýšiť alebo znížiť. Kliknutím na požadovanú mapu, na hlavnom displeji sa nahrádza tabuľkou, ktorá vznikla krížením, ktoré existujú v dvoch osiach parametre. Tak môžete Nm, Bar a mm3, zasahovať priamo vo fyzickom mapa informácie, napríklad.

2D

Údaje je prevedená v 2D grafoch. Prostredníctvom tejto grafické znázornenie, môžete sa pokúsiť optimalizovať existujúce údaje v riadiaca jednotka motora a zákona o len jeden z mapy obsiahnuté v ovládači, iba jeden bajt, na žiadnej mape, alebo na určenom vo vnútri súboru.

3D Zobrazenie

Nový 3D grafický engine umožňuje pracovať s údajmi v existujúci ovládač mapu. Môžete priblížiť hodnoty priamo z grafu okno, otočiť a upravovať.

Šestnástkovom Zobrazení

Všetky súbory riadiaca jednotka motora sa hexadecimálnom štruktúry. Tento číselný systém reprezentácie je veľmi častým vzhľadom na priamy vzťah šestnástkové číslo štyri binárne číslice v informatike. Týmto hexadecimálne okno ECM Titánu, môžete interpretovať štruktúra súborov a Úpravy.

Kontrolný súčet

To je sled bitov, ktoré sa používajú na kontrolu úplnosti údajov. Zakaždým, keď kliknete na jeden kúsok, vykladať a automaticky opraví ECM Titán riadiaca postupnosť. Preto úspešného kurzu je zaručené, bez ohľadu na to, či pracujete v reálnom čase, alebo či potrebujete poslať súbor na slave.

Package vrátane:

1DVD x ECM TITÁN 1.61 18259 S VODIČOM

Štítky: ktag v7020, riad titanium, softwar, kess, focom, doosan, nádrž v2, zosi softvéru pc, ktag, kess v2 2020.


 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Názov Značky: MAOZUA
 • Položka Druh: Softvér
 • Hardvéru Verzia: Nové
 • Verzia Softvéru: Nové
Kjersti R F 2020-08-24

bem explicado cumpre o q promete.vendedor respondeu rápido. satisfeito

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good