Č. 4 č. 5 Svetelný Futbal PU Opotrebovaniu Blikajúce Reflexné Futbal Dospelých A Dieťa Odborné Školenia Futbal

Č. 4 č. 5 Svetelný Futbal PU Opotrebovaniu Blikajúce Reflexné Futbal Dospelých A Dieťa Odborné Školenia Futbal

Č. 4 č. 5 Svetelný Futbal PU Opotrebovaniu Blikajúce Reflexné Futbal Dospelých A Dieťa Odborné Školenia Futbal

  • Kategória: obchod
  • Kód Výrobku : b64578
  • Dostupnosť : Skladom
  • €19.01

    €25.34

Č. 4 č. 5 Svetelný futbal PU opotrebovaniu blikajúce reflexné futbal dospelých a dieťa odborné školenia futbal

Odrážky:

1、Lepšie Reflexné Účinok: nová generácia reflexný materiál sa používa v tejto holografické reflexné futbalový loptu, robí futbalový loptu viac odolné a dosiahnuť lepšie reflexné žiariace futbalový loptu účinok. Ak futbalový loptu pod svetlom a pozriete zo smeru svetla, bude vám úžasné, o jasne žiariace futbalovej lopty. Perfektný lesk futbalový loptu efekt je urobiť fotografie alebo videá s blesk.

2、Špeciálny Darček: hľadáte darček pre vaše deti, priateľov alebo rodiny? Táto reflexná loptu futbal nie je len o pravidlách, veľkosť 4 futbalový loptu, ale aj holografické žiariace futbalový loptu, ktorý môže hrať v noci, vyzerá to tak cool a žiarivo sa chytiť iné oči, ako špeciálne a praktické futbalový loptu darčeky pre futbal milovníkov, prečo ujsť?

3、Cool pre Sociálne Médiá Príspevky: holografný žiariace futbalový loptu nasnímané fotografie a videá sú skvelé pre zdieľanie na sociálnych sieťach, to robí vyzerá v pohode a výrazné.

4、Odolný Materiál: Toto svetlo do futbalovej lopty je vyrobený z prémiovej reflexné PU kožené so 100% nylon vinutia a pružné gumené mechúra udržiavať dobré bounciness. Ako indoor-outdoor tréning futbalový loptu nového materiálu sme si, je veľmi odolné, oteruvzdorné a nie je ľahké úniku.

5、Skvelá Dovolenka Použitie: môže sa používať ako normálne hru alebo školenia loptu, a môže byť tiež použitý pre výkon.Je to skvelý darček pre deti. Veľkosť: Č. 4 a Č. 5 sú k dispozícii.

Popis:

Ako holografické žiariace futbalový loptu funguje?

Táto reflexná futbalová lopta je vyrobená z poistného reflexné PU kožené, keď svetlo dopadá tento povlak, to spôsobuje reflexné účinok, futbalový loptu nerozsvieti sám. To vyzerá tmavo z niektorých uhlov, ale ak sa pozriete zo smeru svetla, to môže byť veľmi sýte. Perfektný lesk futbalové lopty efekt je urobiť fotografie alebo videá s blesk.

Funkcie:

1. Noc Žiariace: Noc žiariace futbal, fantastické. Skvelé pre deti a ľudí všetkých vekových kategórií.

2. Odolné voči opotrebovaniu: Mäkké a jemné kožené bez uškodí nohy, vnútorné tesnenie, opotrebovaniu a kick-odolné.

3. 2 Veľkostiach: Presnosť ryté línie, dobré vzduchotesnosť, 2 veľkostí si môžete vybrať.

4. Trvanlivé Kvality: Zabalený v nylon, silný a odolný.

5. Najlepší Darček: najlepší darček pre rodinu a priateľov.

6. Široký Aplikácie: Toto jedinečné svetlo do futbalovej lopty vlastní dobrý výkon aj vnútorné a vonkajšie, môže byť použitý na dvore, na ulici alebo na ihrisku, atď, či je deň alebo noc. A to holografické futbalová lopta vhodná pre všetky vekové kategórie deti, muži, ženy, chlapci, dievčatá, mládež, dospievajúcich, ktorí sú futbal milenci. Kompletné príslušenstvo čerpadla a loptu ihly je viac vhodné pre vonkajšie použitie, ako sú rodinné kempovanie.

Špecifikácie:

Typ: Reflexná Futbalovej Lopty

Materiál: guma a reflexné PU koža

Farba: reflexná farebné

Veľkosť: Č. 4/5

Balenie Zoznam:

1*Reflexné Futbalovej Lopty

Štítky: futbal žiara, rada substitučnej futbal, futbal, futbal, šatky futbal, teny futbal, svetelný loptu futbal, deti futbal, footbal, futbal futbal, futbal obrázok.


  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Nafukovacie: Áno
  • Materiál: PU

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good