15Mtr 1 core Obrnené vlákniny patchcords SC, LC, FC ST Multimode jednovláknová Obrnené optických vlákien jumper kábel ELINK simplex 15M

15Mtr 1 core Obrnené vlákniny patchcords SC, LC, FC ST Multimode jednovláknová Obrnené optických vlákien jumper kábel ELINK simplex 15M

15Mtr 1 core Obrnené vlákniny patchcords SC, LC, FC ST Multimode jednovláknová Obrnené optických vlákien jumper kábel ELINK simplex 15M

  • Kategória: obchod
  • Kód Výrobku : b64639
  • Dostupnosť : Skladom
  • €8.61

    €9.06

Email:[email protected]

Skype:e_link60

Wechat/whatapp/tel:+86-13065838003

Upozornenie:

Pls kontaktujte nás slobodne pre ostatné konektory alebo dĺžky .

1 základné Obrnené vlákniny patchcords SC, LC, FC ST APC Multimode Jedného vlákna Obrnené optických vlákien jumper SM kábel ELINK Simplex

Pic Zobraziť:

Funkcia:

Kompaktný dizajn

Nízke insertion loss

Vysoká strata návratu

RoHS súlad

Parameter:

Insertion Loss:≤0.3 dB

Návrat Strata:PC≥45dB,UPC≥50dB,BVP≥60dB(SM); PC≥35 db(MM);

Vymeniteľnosti:≤0.2 dB

Teplotný Rozsah: -45~+85 stupňov

Aplikácia:

Testovanie zariadení

FTTX+LAN

CATV

Optický komunikačný systém

Telekomunikácie

1).Dovozného cla,daní a súvisiacich poplatkov sú na kupujúceho.

2).Prosím, uistite sa, že vaša dodacia Adresa je správna & nechať svoje Telefónne Číslo pre naliehavé kontakt.

3).Kontaktujte nás prosím v prvom rade pre akýkoľvek dotaz alebo ďalšie objasnenie.

4).Návrat Politiky:30 dní peniaze späť, ak položky prijaté sú poškodené,rozbité alebo misfunctinal.

5).Záruka:1 rok záruka, po dátum doručenia.

Štítky: optický patchcord, sekáčik optický, lc patch, e ink, patchcord sc, lc optika, jar patchcord, e odkaz, optický plastové, patchcord.


  • Položka Dĺžka: 15m
  • IL: <Ako 0,3 dB
  • Číslo Modelu: ARPC-1C-15M
  • Konektor: LC-LC,SC-SC,FC-FC,ST-ST
  • Dĺžka: 15mtr
  • Kábel: 1 základné obrnené MM
  • RL: >55dB
  • QTY: 1pc
  • Názov Značky: NoEnName_Null
  • Typ Konektora: SC/FC/ST
  • Položka: obrnené patch kábel
  • Vlákna Typu: Multimode

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good