Ovládanie hry (PS4) (RUS) používané

Ovládanie hry (PS4) (RUS) používané

Ovládanie hry (PS4) (RUS) používané

  • Kategória: Video Hry
  • Kód Výrobku : b65197
  • Dostupnosť : Skladom
  • €20.28


Ovládanie -Dobrodružstvo fighter od tretej osoby, od autorov, Max Payne a Alan Wake. Tento čas budete mať vo vnútri byrokratická inštitúcia zajatý nadprirodzené sily. Ako dievča menom Jess fadens, budete musieť vyriešiť záhadu, čo sa stalo, a v tejto katastrofy miesto. Avšak, ona nevie, ako hlboko the rabbit hole je, a kde ona bude dostať túžbu vrátiť ovládanie...

Prevziať Kontrolu

V ovládacom budete hrať pre Jess fadens je zamestnanec tajnej agentúry, ktorá je v srdci New Yorku. Jedného dňa, nadprirodzené udalosti začali nastať v stenách cvičenia, a Jess sa snaží pochopiť ich podstatu. V rovnakom čase, ona potrebuje, aby plne akceptovať vládne agentúry, ako jej nový riaditeľ. Zažite neuveriteľný príbeh tejto akcie dobrodružstvo cez valčeky a priamo hry samotnej. Stretnutia s neobvyklými postavami, štúdia izby a chodby budovy-to všetko pridáva viac informácií na všeobecný prehľad, čo sa deje vo svete hry. Musíte naučiť zlovestný tajomstvo skryté v podloţí vlastnej organizácie a rozhodnúť, čo urobiť s novými poznatkami.

Funkcie:

Je to ako svet je z Asher je obrazy. Priestor okolo hrdinka sa neustále mení, a nikdy nemôžete predvídať, ako architektúra sa bude meniť v blízkosti Jess v ďalšej sekunde. Ponorte sa v labyrinte komplex svoju vlastnú agentúru a nájsť spôsob, ako obnoviť kontrolu nad tým, čo sa deje.

Bitky v ich štýle. Hra vám dá možnosť zmeniť štýl vášho boja. Použiť nadprirodzené schopnosti, pomocou aktualizácií, ako aj zapojiť sa do kompletného vybavenia a zbraní v Jess je k dispozícii. Tam bude žiadna hrozba na vás, ak sa dostanete do boja v plnej pohotovosti.

Reproduktor zápasy. Prostredie v hre je deštruktívne, a táto skutočnosť sa musí použiť počas bitky s nepriateľmi. Môžete zdvihnúť a hodiť do nepriateľov obrovské kusy budov a leží v blízkosti objektov. Kombinovať Jess to schopnosti improvizácie a usporiadať skutočný chaos na bojovom poli.

Бруталистский nočná mora. Také vizuálne obrazy, ako v kontrolou, budete ťažko videl v akejkoľvek inej hre. Vývojári používajú estetika a scenérie brutalism vytvoriť tie neskutočný hra na dátum.

Štítky: PS4, laser ps4, black pareo, diskový ukladací priestor veža, ps4 skrutka nastavenie, sarong plavky, dobe ps4 pro, jersey plavky, blu ray ps4, extra fanúšik.


  • Názov Značky: ŽIADNE
Sabrina Demarchi 2020-11-05

Delivered quickly, the goods are packed normally

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good