Pre PUBG Mobile Gamepad Radič Herné Klávesnice, Myši Converter Pre PS4/PS3 Pre Android Ios Telefón Bluetooth Adaptér Zadarmo Darček

Pre PUBG Mobile Gamepad Radič Herné Klávesnice, Myši Converter Pre PS4/PS3 Pre Android Ios Telefón Bluetooth Adaptér Zadarmo Darček

Pre PUBG Mobile Gamepad Radič Herné Klávesnice, Myši Converter Pre PS4/PS3 Pre Android Ios Telefón Bluetooth Adaptér Zadarmo Darček

 • €6.14

  €9.59

Popis:

Funkcia:

- Široko Kompatibilné,Myši, klávesnice adaptér prevodník určený pre Nintendo Prepínač/PS4/Xbox jeden/PC, vám umožní vychutnať hry pomocou myši a klávesnice. Ideálne pre dokonalý herný zážitok!Poznámka:Ak chcete použiť ho pre PS4&Xbox jeden,tento adaptér iba podporu pôvodného regulátora.

- Najvyššiu Presnosť, Zabudovaný unikátny smart technológie, táto klávesnica a myš converter je schopný poskytovať bezkonkurenčnú 1-na-1 gaming presnosť, ktorá konzistentne vykonáva v každej hre budete hrať. Hrať FPS, RPG a RTS hry so zvýšenou rýchlosťou a presnosťou.

- Jednoduché Používanie,Vložte converter zapojte do príslušných USB port herné konzoly. Jednoduché ovládanie, plug and play, č jednotky vyžaduje. Poznámka: Tento výrobok sa používa iba pre USB, klávesnica a myš, klávesnicu s USB ROZBOČOVAČ nie je podporovaný.

- Jedinečný Dizajn, na Rozdiel od normálnych, táto klávesnica myš pripojenie adaptéra s jedinečným trupu lietadla vzhľad navrhnutý. Intenzívne hry v kombinácii s jedinečným dizajnom koncept, vylepšené herné prostredie a poskytnúť vám najlepší herný zážitok.

Nový Upgrade FPS Hry, Klávesnice a Myši Adaptér

Aolion adaptér je inovatívny produkt, ktorý umožňuje hráčom, aby si FPS hier na rôznych zariadeniach s USB klávesnice a myši. Tento adaptér je kompatibilný s Nintendo Prepínač,Xbox Jeden(Y/X),PS4(Pro/Slim),PS3.

Nie je tam žiadny oneskorenie pre pripojenie myši a klávesnice pri hraní hier, a to cíti ako reálne počítačovej myši a klávesnice v práci.

Nastavenie citlivosti

1:"F3" a "F4" môžete upraviť citlivosť myši, keď je objektív nie je otvorená. Úprava rozsah je 4 ~ 32.

2:"5" a "F5" môžete upraviť citlivosť myši, keď je objektív je otvorený, a rozsah prispôsobenia je 4 ~ 32.

3:"Ctrl" + "F1" / "F2" môžete nastaviť hlasitosť výstupu na palube, slúchadlový jack, rozsah nastavenia je 0 ~ 16.

4:"Ctrl" + "ESC" môžete obnoviť kľúčové hodnoty parametrov na továrenské nastavenie konfigurácie.

Špecifikácie:

Veľkosť produktu: 96 * 78 * 19 MM

S veľkosť balenia; 155 * 95 * 23 MM

Hmotnosť výrobku; 53 g

S obalom hmotnosť, 103g

Výkonové parametre: nečinnosti prúd: menej ako 50mA

Pracovný prúd: 100mA

Vstupné napätie: 5V

Produkt indikátor; modrá

Package Zahrnuté:

1X Klávesnice a Myši Adaptér

1X USB C Kábel

1X Manuál

Štítky: Klávesnica, myš, klávesnice myši ps4, klávesnica bezdrôtová, pad ps4, hangul kórejský klávesnice, herné klávesnice telefónu, farba myši, klávesnice myši telefón, platobného média wpm.


 • Produkty Stav: Skladom
 • Názov Značky: Alphun
 • Rozhranie: Bluetooth
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Druh: hranie hier
 • Package: Áno
 • Klávesnica Pripojenie: Bezdrôtové
 • Myš Pripojenie: Bezdrôtové

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good