3KS/Set Bazén Plávajúce Prilba Plávanie Plávajúce Spp pre Začiatočníkov

3KS/Set Bazén Plávajúce Prilba Plávanie Plávajúce Spp pre Začiatočníkov

3KS/Set Bazén Plávajúce Prilba Plávanie Plávajúce Spp pre Začiatočníkov

  • Kategória: obchod
  • Kód Výrobku : b948
  • Dostupnosť : Skladom
  • €9.81

    €16.08

Odrážky:

Ergonomické Ucho Taška: ergonomické ucho taška listy extra priestor pre ucho, poskytuje pohodlné montáž, a tiež zabrániť pretlaku, chrániť ucha z chlóru, piesku a baktérií vo vode. Pohodlné Nosenie: Strategické odpruženie pod uchu, zabraňuje tlaku, a nie prilepené alebo ťahať vlasy. Rozšírené hrubšie zakrivené hrany sú navrhnuté pre lepšiu priľnavosť a nechať čiapočku na mieste pri plávaní na dlhú dobu. Elastický Povrch: plávanie čiapky sú určené pre unisex. Odolný a elastický povrch je vhodné pre dlhé alebo krátke alebo kučeravé vlasy. Žiadna Deformácia: plávanie spp má dobrú pružnosť, môže byť ľahko pretiahol, a nedeformuje po strečing. Vhodné pre účesy z rôznych dĺžkach, ako dlhé vlasy, rameno dĺžka, hrubé vlasy alebo krátke vlasy. Design, Inšpirácia: prilby a šnúrkou je viac profesionálne, a dizajn inšpirácia je z plávanie spp. Funkcie: nie je potrebné preháňať, žiadne netesnosti, krásne na nosenie. Špecifikácia:

Názov: Plávajúce Prilbu Farba: jazero modrá, oranžová, červená, žltá, zelená Materiál: neoprén a tvárny tkanina, plávacie materiály Použiteľné skupina: dospelí a deti naučiť sa plávať veľkosť Produktu: prilba o 20 * 13.5 * 8.5 cm/7.87 * 5.31 * 3.35 v Pásu: šírenie veľkosť o 580X147x10mm/22.83 * 5.78 * 0.39 v štyroch kus skladacie Balenie Zoznam:

Prilba * 1 Pás * 2

Štítky: bazén príslušenstvo fuente, bazén príslušenstvo digitálne, príslušenstvo bazén, paramotor časti, bazén skimmer koše, pressur spínač vody, čistý bazén, bazén plávať, paraglide paramotor, paluba dreva.


  • Drop shipping: Podpora
  • Materiál: WPC
  • Číslo Modelu: Plávajúce Prilba

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good