56mm Splendiferous Čínskych Jade Ručne Vyrezávané 3 Vrstvy Puzzle Ball&Base

56mm Splendiferous Čínskych Jade Ručne Vyrezávané 3 Vrstvy Puzzle Ball&Base

56mm Splendiferous Čínskych Jade Ručne Vyrezávané 3 Vrstvy Puzzle Ball&Base

 • Kategória: Home Decor
 • Kód Výrobku : b962
 • Dostupnosť : Skladom
 • €6.04

  €13.42

Doprava :

čína vzduchu post Zvyčajne trvať 15-48 pracovných dní dorazí

Ak chcete použiť iné express, prosím zanechať správu alebo chatu s nami on-line,

dáme vám najlepšiu cenu, UPS, DHL, FEDEX, EMS, Čína Príspevok Vzduchu sú všetky k dispozícii.

a pls byť starostlivo : DHL expedičný poplatok nie je vrátane vidieckych oblastí. u môžete vyhľadať na webovej stránke v prvom rade určiť, či odľahlých oblastiach. to musí platiť pre extral expedičný poplatok pre vidiecke oblasti. pls kontaktovať predajcu o detaily. vďaka

Poznámka: dúfame, že prídete o čas, ale keďže toto je medzinárodná dodávka, doprava čas bude vysoko závislá na logistické spoločnosti a miestne počasie, zvyky/ciel, poštovné, dúfam, že sa vám za pochopenie.

Hodnota Faktúra:

Aby ste mohli získať tieto tovar, rýchle a platiť menej daňového (všetky dovozné dane sú kupujúci zodpovednosť), sme vždy sa faktúry v nižšiu hodnotu tak, že colné odbavenie bude oveľa jednoduché a rýchle.

Ak nechcete, aby sa faktúry v nižšiu cenu, prosím informujte nás, akú hodnotu by ste chceli, aby ukázal, že na faktúru pri zadaní objednávky.

Služba Záruka:

ak ste dostali nesprávne, poškodené, chybné alebo položku nie, ako je popísané, prosím, kontaktujte nás pre čiastočné/plné náhrady alebo výmeny na naše náklady.

pomôžeme vám vrátenie peňazí alebo výmenu do 5 dní produktu prijatí za predpokladu, že všetky originálne balenie a príslušenstvo sú v pôvodnom stave.

ak chcete tovar vrátiť späť pre ďalšie riešenie, prosím kontaktujte nás vopred. kupujúci je zodpovedný za vrátenie poštovného za žiadnych okolností.

Spätná väzba:

Ak nie ste spokojní s produktom, alebo službou ,prosím, kontaktujte ma a nedávajú nám negatívne alebo fyzická spätnú väzbu,musíme dať uspokojivé riešenie.

Sme závislí na našich povesť a spokojnosť zákazníka uspieť.Preto, Vaše pripomienky a DSRs sú veľmi dôležité, ak chcete nás, ako lepšie DSR skóre vplyv na náš vyhľadávač umiestnenie na Brutaltricka.sk. Chceli by sme získať dobrú spätnú väzbu a 5 star DSR hodnotenie. Vaše akcie bude nám ponúkajú naše mlieko a chlieb . Ak by sme nedali ste dostatočným dôvodom, pre 5-hviezdičkový známky na každej DSR potom prosím, dajte nám vedieť, ako môžeme získať 5-star rating pred odoslaním yourscores!

Štítky: kamene na kameň terapia, predseda mao, čínske led loptu, čínske misky jade, čínsky geisha loptu, odznak mao, Jade, jade prírodné lev, jade sochu tapety, dávka čínsky loptu.


 • Materiál: Medi
 • Médium: Kov
 • Regionálne Funkcie: Čína
 • Názov Značky: NoEnName_Null
 • Tému: Maskot

Write a review

Note: HTML is not translated!
    Bad           Good